כלים מומלצים

מוזמנים לנסות כלים שעוזרים לנו לעבוד מרחוק

Remo

Remo

פלטפורמה שמאפשרת ארגון של כנסים וירטואליים, סדנאות מקוונות ונטוורקינג בין המשתתפים ותקשורת יעילה ונוחה. המערכת מאפשרת לנהל ממקום אחד את כל ערוצי התקשורת ולגבות תשלום עבור שירותים שונים הניתנים לקהל היעד באמצעות המערכת.
Pilot

Pilot

מערכת לניהול שכר גלובלי עבור צוותים שעובדים מרחוק ברחבי העולם. המערכת מאפשרת להעסיק עובדים ב100 ארצות. מתאים במיוחד לסטארטאפים.
Lattice

Lattice

פלטפורמה מתקדמת מבוססת בינה מלאכותית לניהול ביצועים והערכת עובדים מכל מקום, מתאים במיוחד לניהול והנעת צוותים שעובדים מרחוק.
Zoom

Zoom

כלי מקצועי, אמין וידידותי לפגישות/שיחות וירטאוליות, ישיבות צוות, שיחות ועידה, תקשורת בוידאו/אודיו מכל מכשיר. מומלץ בחום...
Asana

Asana

כלי נוח וקל לניהול פרויקטים, מעקב אחרי ביצוע משימות של כל אחד מחברי הצוות. ניתן לנהל פרויקטים שונים מרובי משימות, תוך עדכון הדדי בדסקטופ/מובייל ומייל. יש עוד הרבה כלים בתחום אבל זה זה אחד הקלים להטמעה ולשימוש.
Slack

Slack

כלי חכם ועוצמתי לניהול תקשורת של צוות מרוחק בערוצים ייעודיים. מאפשר התממשקות למגוון עצום של אפליקציות ומשמש כאלטרנטיבה יעילה יותר לאימיילים.
Dropbox

Dropbox

אחסון ושיתוף קבצים, גיבוי מרוחק ועבודה משותפת על תיקיות. כלי מוכר וידוע שנים רבות, מזכירים אותו כאן למי ששכח או זנח לטובת פלטפורמה אחרת. מגוון יכולות חדשות שנוספו הופכות אותו לשימושי במיוחד לצוות שעובד מרחוק.
Google Drive

Google Drive

אחסון שיתוף, גיבוי ויצירת קבצים מבית גוגל. מתממשק באופן מיטבי עם שאר שירותי גוגל.
Notion

Notion

כלי חדשני ומתקדם ליצירת סביבת עבודה משותפת מרחוק. מאפשר לחשוב ביחד, לתכנן ולארגן. ניתן להשתמש ביכולות מתקדמות לייעל תהליכים. דורש ראש קצת יותר טכני לשימוש ביכולות המתקדמות של התוכנה.
Loom

Loom

כלי אפקטיבי וקל מאוד לשימוש להקלטת וידאו להדרכות, תמיכה טכנית וכל משימה שדורשת העבר מסר ויזואלי בצורה קלה ומהירה.
Harvest

Harvest

תוכנה נוחה וקלה לתיעוד שעות עבודה של צוות מרוחק וחיוב נוח ויעיל של לקוחות על סמך שעות העבודה.
LinkedIn Learning

LinkedIn Learning

מקור עצום של ידע. מאפשר למידה עצמאית של תחומים חדשים ורכישת מיומנויות חדשות. הדרכות ברמה גבוהה ובפורמט ידידותי ונוח שמאפשרות להישאר מעודכנים ולתחזק את רמת הידע כשעובדים מרחוק.
SitePoint

SitePoint

ספרייה ענקית מלאה בספרים דיגיטליים, קורסים וכתבות בנושאי טכנולוגיה, פיתוח ועיצוב. חומר מקצועי שמוגש בצורה ידידותית ונוחה לרכישת מיומנות חדשה ושימור רמת ידע בנושאים מגוונים.
Zest

Zest

קהילה מקצועית שמהווה מקור איכותי ודינמי שמאפשר להתעדכן וללמוד מנסיונם של מומחים בתעשייה על אסטרטגיות חדשות בנושאי שיווק, מוצר ותוכן ומאפשר לצוותים להיות מיושרים על רמת הידע תוך כדי שיתוף פעולה וחסכון בזמן ומשאבים, אידיאלי לצוותים שעובדים מרחוק.
InVision

InVision

כלי אידיאלי לשיתוף פעולה בכל מה שקשור לעיצוב. מאפשר לקבל פידבק, לערוך דיון ולבדוק רעיונות במהירות וביעילות. שימושי מאוד לכל צוות שעובד מרחוק על פרויקטים שיש בהם צורך לקבל החלטות שקשורות לעיצוב ותכנון חוויית משתמש.


    הטופס נשלח בהצלחה:)